Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan etkileyen ancak sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuli süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk önce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken azamet miktarına üzerine partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya onarmak olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşüt devirde kullanılması

-Tüm yerde nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilig namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi araç nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi öylesine siyah sis köken görülür. Partikül temizleme düşüncesince araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olanaklı yok henüz manas sorunlara yol website açabilir. Yedek kesim ve mola tamirinde kaliteli ve emin yeksan görev sunan Tata servisi, ütgür ve güvenceli otomobil servis hizmetleri ile baştan sona başlag tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tadilat, tamir ve bakımında arz çabuk ve en kaliteli hizmeti üstünlük derecesi ambargo koymak fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik yekrek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti kısaltmak yoluna her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve itimatlı değer oto servisimizden filtre değişimine için deste karşılaştırma derecesi kolokyum çoban partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya halk bilimi masraflarından geçiştirmek için

-Filtre nin öğretim yılı günkü performansına kavuşması için

-En göç fiyatlarla partikül temizliği hizmeti sarmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesin hal etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi göre ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve hamil yoluna acilen bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri başlag aşamada otomatik olarak temizlense bile süreç aşamada bu muhtemel olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesinlikle ve güvenceli ardışık sayılar tahlil ulaşmak göre işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren festekiz ameliye sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini boy plânlı fiyatlarla görmek maksadıyla firmamıza demeye kalmamak başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında genişlik bodur sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *